| alexandramara11 a întrebat:

Un nume pentru trupa mea rock?

16 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

La ce-ti mai faci trupa daca n-ai nici pic de creativitate?

Răspuns utilizator avertizat
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Jalea mare

| Wøodenpints a răspuns:

Ai o trupă rock dar nu vă duce capul nici măcar cât să vă alegeți un nume?
Cu așa creativitate...o să ajungeți departe.

| alexandramara11 explică (pentru Wøodenpints):

Vai...multumesc mult de raspuns! Fara tine muream proasta! Multumesc, multumesc!

| Kabuto79 a răspuns (pentru alexandramara11):

Oricum o sa mori prosta -.-

| mODIN a răspuns:

Iti dau eu un nume bun, dar zi-mi ce gen cantati.Adic sti, rock-ul are multe genuri.

| alexandramara11 explică (pentru mODIN):

Avem un concert peste ceva timp...deocamdata nu cantam melodii foarte hardcore. Sweet child o mine, nothing else matters, i hate myself for loving you-joan jett, another brick in the wall. Ceva de genu. Suntem si destul de mici(din gimnaziu)

| mODIN a răspuns (pentru alexandramara11):

The Black Devils, The Dove, Fire of Love.
PS:Verifica sa nu fie luate, le-am inventat pe loc.

| Sociopat a răspuns:

Carousel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Awake In Dream
R.N.D (Rock Never Die)
Eyes Of Agony
Children Of Neverland
The Story.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subscriu si eu la raspunsul lui Wøodenpints

| HellGirl666 a răspuns:

☮ Sunt sigură că ai cea mai tare trupă de rock ţinând cont că nu eşti în stare să găseşti un amărât de nume.

| INȚ a răspuns:

Trupa mea ROCK

| Metalerele5 a răspuns:

Ca sa alegi un nume pentru trupa, trebuie sa tii cont in primul rand de genul abordat si de conceptul trupei, adica ce sta la baza crearii ei. happy Daca imi dai cateva detalii, iti pot da cateva sugestii.

| alexandramara11 explică (pentru Metalerele5):

Pai avem un concert peste ceva timp...deocamdata nu cantam melodii foarte hardcore. Sweet child o mine, nothing else matters, i hate myself for loving you-joan jett, another brick in the wall. Ceva de genu. Suntem si destul de mici(din gimnaziu)