| bbyyyyyyyy a întrebat:

Un program de pe care sa descarc muzica si sa mearga. FUNDA

Răspuns Câştigător
| LawwraD a răspuns:

Www.listentoyoutube.com. Acesta este un site de pe care descarci muzica de pe youtube. Atunci cand accesezi site-ul, trebuie sa copiezi linkul de pe youtube si apoi sa dai "paste" in casuta aceea. :* Sper ca ti-am fost de ajutor >:D

| bbyyyyyyyy explică (pentru LawwraD):

Ti-am dat funda dar vreau sa stiu de ce dupa ce descarc mi se deschid in winap. Vreau sa le pun pe desktop. CUm fac?

| LawwraD a răspuns (pentru bbyyyyyyyy):

Pai le cauti in bara de start si apoi le copiezi in desktop happy

| LawwraD a răspuns (pentru bbyyyyyyyy):

Pai le cauti in bara de start si apoi le copiezi in desktop happy!

4 răspunsuri:
| Andraaa_8507 a răspuns:

DvDVideoSoft new studio cu care descarci muzica de pe youtube.