| luckyluke a întrebat:

Unde pot gasi si eu mai multe informatii despre Mihaela Minune? Ex: biografie, albume, evenimente importante din viata ei, etc?

Răspuns Câştigător
| Daiana_1737 a răspuns:

Cine e?

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Voi ăştia care nu ieşiţi cu nasul din puroiul ăla numit cu nesimţire „muzică" chiar aveţi impresia că ăia sunt aşa importanţi pe plan naţional încât au biografii etc. Sunt doar nişte ciori scârboase! Biografie auzi; parcă văd că o fi la fel de lungă ca a lui Vuia sau Eminescu. laughing Moarte ciorilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe; www. mihaela minune detalii despre ea;