| deny a întrebat:

Unde pot vedea Marily Manson Driven cu subtritare in romana daca exista ca am gasit in spaniola pe you tube? o fii si in romana?
asa si mai am o intrebare credeti ca Marilyn Manson e satanist? imi plac melodiile lui dar cand m-am uitat pe youtube la concertele lui live parca este un satanist
fundita:X

4 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

NU am gasit subtitrare, dar, daca l-as putea download-a de undeva, i-as putea face eu subtitrare; pacat ca nu l-am gasit intreg nicaieri

| TheDarkEmpire a răspuns:

Scuze, am editat raspunsul inainte sa aparalaughing
Subtitrat in romana ai sanse mai mici de 0% sa gasesti.Doar daca nu il subtitreaza cineva

| deny explică:

Cum?

| deny explică:

Na ma rog