| anonim_4396 a întrebat:

URGENT!
Chiar azi am ascultat pe kiss tv o melodie foarte frumoasa dar care nu mai stiu cum se numeste.
In clip era o fata frumoasa care canta pe o barca cu apusul in spate. Ea canta pe un ton asa... lent. Pe fundal se auzea deseori un acordeon si din cand in cand aparea si omul care canta la el. Femeia parca zicea ceva gen,, baby, please" sau nici macar nu mai stiu.
AJUTOR!
Sau daca stiti cum as putea sa aflu melodiile difuzate de kiss tv in acea zi(8 septembrie 2018)

2 răspunsuri:
| Aleaida a răspuns:

Când mai bagă melodia pune și tu Shazam de pe telefon, e o aplicație care identifică denumirile melodiilor. Sper că ți-am fost de ajutor!

| Adry05 a răspuns (pentru Aleaida):

De ce sa bage shazam ca doar la kiss tv scrie ce melodie e