| pamparam20 a întrebat:

Urgent happy dau funda big grin am auzit o piesa pe national FM si cred ca era una veche ca nu am mai auzito pana atunci si era asa amuzanta nu stiu mi-a placuto mult da imi amintesc numai un vers din ea si zice asa : ``as vrea sa fiu toreador si sa-ti arat ce tare sunt in dormitor`` laughing nah chiar pe asta l-am retinut da nah laughing daca cumva stiti piesa va rooogg dati-mi linkul sau macar ziceti-mi cum se cheama ca so caut big grin

Răspuns Câştigător
| Sandilau a răspuns:

Probabil aceasta? http://www.youtube.com/watch?v=F5A_0DC6FtE