| kissmov a întrebat:

Urmariti eurovision?big grin si daca da ce loc credeti ca va lua Paula Seling si Ovi?:d

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Urmaresc cu atentie. Romania va fi printre primii 10, iar daca avem noroc vom urca mai sus de locul 10.
Hai, Romania! big grin

7 răspunsuri:
| Ada... a răspuns:

Sigur ca il voi urmaribatting eyelashes. Pai sa speram ca de data aceasta vom ocupa un loc mai bunicel, poate chiar printre primele 10 locuri. Au o piesa destul de bunawinking.

| Rukhsandra a răspuns:

Primul...de la coada big grin

| Betty18 a răspuns:

Eu cred ca va lua printre primele 10 locurihappy
sper ca nu sunt prea optimistahee heebig grin

succes

| KlaudyaAddha a răspuns:

Da, am urmarit semifinala, voi urmari si finala.Cred ca ne vom clasa printre primele 10 locuri, sa nu ne facem de ras ca anii trecuti

| hrdcore a răspuns:

Intre 3-6

| eko a răspuns:

Eu cred ca locul va fi intre 4-6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exit poll-urile bloggerilor din mai multe tari ne clasau pe undeva pe locul 6, ca popularitate. Dar, pe langa asta, mai exista si preferintele politice si multe altele de care depinde castigarea Eurovisionului.Chiar daca nu castigam, cert e ca ocupam un loc bun, asta e sigur, multe melodii din cele pe care le-am auzit sunt jalnice, personal mi-au placut doar Azerbaijan, Belgia, Ucraina in mod special, putin Turcia, Georgia tot putin, Armenia si cam atat.Melodia noastra e printre cele mai bune. Dar sa nu ne bazam pe faptul ca este ritmata... ritmata a fost si a Elenei Gheorghe! laughing
Oricum, asteptam pana sambata si vedem ce iese big grin
Succes Romania!