| kidda97 a întrebat:

Au meritat Paula Seling şi Ovi locul 3 la Eurovision? [voi ce credeti?]

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, bineinteles! love struck Meritau un loc si mai bun! thumbs up

| Aiicha a răspuns:

Eu cred ca meritau locul 2...big grin

| DiDi a răspuns:

Sigur că da. Au depus un foarte mare efort să ajungă până aici şi cu siguranţă că meritau şi un loc mai mare pe podium. Însă suntem obişnuiţi de mulţi ani şi cu toţii cred că ştim cum se votează, din păcate. După părerea mea, anul acesta, cât şi în 2005-2006 trofeul trebuia să fie al României, dar pentru noi, aceştia mereu vor fi nişte câştigători. Pentru mine, Paula şi Ovi s-au întors pe locul întâi, îi felicit pentru munca depusă şi pentru dorinţa de a ne face mandri de ei!

| LostInDreams a răspuns:

Da, dupa parerea mea da.au fost mai buni ca ceilalti, dar nu mai buni decat turcia si germania. mi s-a parut un an foarte corect pentru eurovision.meritau,nu mai mult, poate mai putin, insa locul 3 e dat pe drept. S-a vazut ca, canta din inima, nu au avut emotii, nu s-au blocat deloc, sincera sa fiu mi-a fost greu s acred ca e romania cand i-am vazutlaughing. da, dupa parerea mea merita. da-mi un mesaj pe privat si spune-mi si tu parerea ta te rogwinking

| Petronela a răspuns:

Da, dar meritau locul 1; x

| Rukhsandra a răspuns:

Meritau locul intai day dreaming

| adi4ever a răspuns:

Din pacate nu au meritat locul 3 ci locul 1...

| Ecaterina a răspuns:

Au fost in acest an concurenti buni. Unii din ei au fost punctati pe nedrept dar asta e Eurovisionulhappycred ca Lena nu merita sa cistige in acest an tinind cont ca au fost altii ce au cintat mult mai bine decit a facut-o eahappyMeritau sa i a un loc mai bun decit 3 cu sigurantahappy

| thealc a răspuns:

Sunt nationalist si zic ca meritau locul 1

| georgiiiy a răspuns:

Eu cred ca nu meritau locul 3, ei meritau locul 1.Acum sincer u ce crezi merita Lena locul 1?[-x... xcum e foarte bine ca au luat si locul 3 pentru ca e cel mai bun loc castigat pana acum de Romania la Eurovizon (si Luminita Anghel)

Putea Lena sa cante melodia noatra? ...nici gand
eu cred ca Paula si Ovi s-au descurcat excelent la Eurovizion.

daca si voi credeti il puteti vota pe Ovi aici pentru Eurovizion Top Model:
http://polldaddy.com/poll/3134815/

Ne mai trebuiesc 23 de voturi penrtu a fi pe locul 4 ...momentan suntem pe locul 5.

Paula a iesit pe locul 1 la Eurovizion Top Model, pentru ea s-a terminat votarea de ieri, iar pentru Ovi se va termina maine asa ca votati:-bd
O zi frumoasa:*

| Miha a răspuns:

Meritau locul 1...adica nu mi s-a parut ca lena a cantat ceva asa d frumos si asa d bine si nici prezentarea nu a fost spectaculoasastraight face
la noi a fost cat d cat ceva frumostongue

| Iziii:x a răspuns:

Meritau locu 2smug
Cei de pe locu 2 au cantat oribil Yeakhee hee
Lena...pai a avut o melodie frumoasalove struck
Tu ce crezi?

| darkeyes a răspuns:

Paula Seling a atins o coarda vocala care nici in opera nu se mai canta.happy
Bravo.Meritam mai mult happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Performanta lor a fost de locul 1. Mi se pare cea mai buna participare a Romaniei de pana acum. Paula si Ovi sunt niste profesionisti si perfectionisti cum rar vedem in showbizul romanesc.