| Alexa_4570 a întrebat:

Va deranjeaaza ca majoritatea artistilor romani au preferat sa cante in limbi straine(Engleza)? Admirati anumiti protagonisti care au ramas la limba noastra?happy

Răspuns Câştigător
| Darion a răspuns:

Pai majoritatea cantaretilor romani canta destul de fals in engleza; nu ma deranjeaza prea mult limba in care canta, sunt si melodii cantate in romana calumea (dar acelea sunt cam vechi).

3 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Nu

| Deniisze a răspuns:

Sincer
imi este indiferent in ce limba canta.Atata timp cat imi place linis melodica si versurile si ce canta mai bine zis e totu` bine laughing
winking
Deea!

| TJohannaB a răspuns:

Nu, suna mai frumos in Engleza.
Funda.