| luyzyyk a întrebat:

Va interb ceva.
ce credeti despre Tom Kaulitz(din trupa Tokio Hotel)?
fara jigniri la adresa mea si a lui desigur(adica, ca ascult TH)

Răspuns Câştigător
| ina_9944 a răspuns:

Imi place TH.Suntem la aceeasi varsta si ii ascult cam de cand s'au lansat.Nu sunt chiar favoritii mei dar imi plac.Despre Tom. Well... e dragut si uneori zice niste lucruri geniale. Legat de viata lui sexuala foarte activa nu ma intereseaza ca face parte din viata lui personala. Dar asa e un tip amuzant si imi place cum gandeste (in mare parte). Si Bill lafel.Chiar daca fizic sunt foarte diferiti, totusi se aseamana foarte mult.Si cred ca Bill are o foarte mare influenta asupra lui Tom. La Bill imi place mult stilul lui si ca e foarte ingrijit. Amandoi stiu sa faca muzica si sa isi distreze fanii. Si Georg si Gustav la fel.Toti 4 un intreg.Se vede ca toti fac asta din pasiune nu pentru faima.Pacat ca numai sunt asa apreciati. Mi'aduc aminte pe la inceput ce"iubiti" erau dar acum se vede cine le'a fost fan adevarat. La inceput toate ii placeau ca erau o noutate si na baieti draguti dar mie mereu mi-a placut in general stilul lor de a aborda lumea muzicii. Niciodata n'am zis ca sunt cea mai mare fana si niciodata nu s'au numarat printre preferatii mei dar ador muzica lor si tot ce exprima ea! Tu ce parere ai? Si de cand esti fana? happy Te pup :*.

14 răspunsuri:
| luyzyyk explică:

Pai sa fiu sincere imi plac foarte mult...
si acum 2 sapttamani am vazut o melodia de a lor si am cautat-o pe net si am vazut altele asa ca am luat tot albumul...
iar de atunci asc foarte mult TH dar si JLS si JB.despre tom tot ce vreau sa spun e ca il ador...chiar daca sunt 8 ani intre noi to il ador.pentru ca nu conteaza varsta...

| Bunny a răspuns:

@ luyzyyk Au melodii destul de dragute si se vede ca pun suflet in ceea ce fac.
Cat despre varsta. cred ca orice fata are un cantaret/actor/dansator etc preferat si nu conteaza varsta ca oricum e vorba de placut, nu iubire.Chiar si fiind vorba de iubire, varsta nu are nici o importanta.Eu am avut o relatie cu cineva cu 15 ani mai mare ca mine si varsta nu a avut niciodata legatura.Mai important e caracterul si modul de gandire al persoanei respective.Si cat despre "iubirile" cu vedete. hmm niciodata nu se stie, corect? Orice e posibilwinking.
>big grin

| andreea12_6966 a răspuns:

Nu avem dc sa sa va jicnim...adica pana la urma st si ei oameni( chiar daca sunt hoot:-D ) ai iubesc la nebunie si cred ca cel care comenteaza la adresa lor sau a ta nu are stil!

| AnaBejenaru a răspuns:

Tom kaulitz ...hmm e super dragut, noul lui look imi place la nebunie, si bill e foarte scumpylove strucklove struck ...si eu asc tokio hotel, sunt fana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am dc sa aduc jigniri pentru ca si eu sunt o fana. muzicaa lor ma linisteste. de aceia o ask mereu ...si daca vine vorba de tom. ii un scump pot zice ...si eu il ador.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I like tokio hotel, i love tom kaulitz. he is nice and hot, he has dog face and. i don't know.hi is very very very nice, and i play music TH, is super. i like tokio hotel. and tom kaulitz is super ok.hi is always happy and fun.is it safe! iI KNOW!
REALI!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap cred ca i tare si dragut si eu ascult tokio hotel screammmmmmmmmmmmmmmmm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cel mai nice, scump, frumos din formatia tokio hotel. este un chitarist foarte foarte bun. dar daca esti indragosti-ta de el, mai bine nu.se kiss cu toate fetele din lume .pentru.ca ii vedeta stii...si eu nu cred ce ii virgin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragutz tipu nu ai ce spune mie una mi se pare mai dragut decat fratele lui geaman chiar daca sunt gemeni

| delia_9230 a răspuns:

E superb :X il adorr...ii statea mai bine inainte sasi schimbe look-ul dar si acum e un scop:X si bill la fel dar tom e nj...mai frumos :X

| Sellena_4766 a răspuns:

Fana =p~.

| TheMaduta88 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tom e un tip tare frumos si il ador dar nu cred ca cineva din Romania o sa fie cu vre unu de la th... ei nu au fost niciodata in Romania nu cred ca o vor face...dar mi-as dori sa fiu cu toom dar nu cred ca se va intampla

| TheMaduta88 a răspuns (pentru anonim_4396):

Logic nu mai e virgin are 22 de ani e cunoscut a avut multe relati de o zii si nusi doreste o reatie stabia

| ina_9944 a răspuns:

Imi place happy e foarte dragut dar pacat ca e gei sad