| anonim_4396 a întrebat:

Va Place Cenaclul Flacara? Sau daca nu cenaclul, macar muzica Folk va place?
Daca da, imi puteti scrie in comentariu si cati ani aveti? daca nu cer prea mult, as vrea sa vad ce muzica asculta cei de varsta mea, si nu numai, as vrea sa vad ce varsta au majoritatea care asculta ce spuneam mai sus...eu am 14 ani, si imi plac la nebunie amandoua, DAU FUNDA raspunsului care imi place cel mai mult.

1 răspuns:
| Yocko a răspuns:

Mie imi place muzica folk,nu ascult foarte des, dar atunci cand starea de spirit imi permite, ascult si imi place.Cat despre varsta, am 17 ani.