| GrellSutcliff a întrebat:

Va place cum s`a pensat Inna in poza ei dp FaceBook? >: http://www.facebook.com/....../photo.php

14 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Mie-mi displace fața ei în general, chiar nu mai contează forma sprâncenelor.

| Madda a răspuns:

Ina-i chiar naspa.

| andragrigoras2000 a răspuns:

Asa si asa. oricum ei ii sta bine pentru ca e tare draguta. apropo:ce spuneti voi:fuckthesystem si cristianne? ca inna e naspa? nu poate fi oricine perfect, dar oricum inna canta foarte bine.nu imi place aparenta fizica cat imi place vocea ei.singura chestie care nu imi placve la inna e aceia ca scoate poze indecente, dar in rest totul mi se pare ok.

| Cristianne a răspuns (pentru andragrigoras2000):

Cântă foarte bine?straight faceU MAD?
So, fiecare are alte gusturi(și încă-s fericită că am gusturi bune)numai că inna...so.e nașpa.straight faceUite, gândește-te la asta.Inna a ajuns populară peste noapte,habar n-am cum,dar e o târfă(recunoaște). Există trupe/cântăreți BUNI,care încă fac eforturi să ajungă populari, sau au fost, dar nimeni nu își mai amintește de ei.Megadeth,Kiss,Metallica,Cradle of Filth,ei,cine își mai amintește de trupele astea,care chiar au talent?(mă refer de cei de acum,că știu oameni care încă sunt întregi și le ascultă, aici mă bag și eu.)Nu cred că ai auzit de ei, dar mă rog.Inna e o fată care pozează nud ca să atragă atenția...+ că nu are voce.

| FucktheSystem a răspuns (pentru andragrigoras2000):

E păcat că până la ora asta n-ai aflat că vocea se poate edita pe calculator și că melodiile se pot face în totalitate pe calculator...trist.

| andragrigoras2000 a răspuns:

Da imi place destul de mult cum ii sta.

| Cristianne a răspuns:

Oricum ar arăta, Inna e nașpa.

| GrellSutcliff explică:

Ooohh. eu v-am intrebat doar de sprancene laughing)

| Cristianne a răspuns (pentru GrellSutcliff):

și noi ți-am răspuns.Și bănuiesc că tot tu mi-ai dat stupid.

| GrellSutcliff explică (pentru Cristianne):

Vezi k nici nu pot sa dau. k sunt junior rolling on the floor)))

| Cristianne a răspuns (pentru GrellSutcliff):

Aha.Mi-ai fi dădut, nu?
Oricum, bănuiesc că e un fan al Innei.thinking

| bd3x73r a răspuns (pentru GrellSutcliff):

Nici mie nu imi place cum canta Inna laughing)

| GrellSutcliff explică (pentru Cristianne):

Eu nici nu m`am gandit la asta laughing si nu sunt fan Inna :d