| RIHANNAriri42fan a întrebat:

Va place de Rihanna? Ma refer ca artist nu ca om! funda pentru cel mai sincer raspuns pozitiv sau negativ

Răspuns Câştigător
| Cudeea a răspuns:

Da. Mie imi place foarte mult de ea, este una dintre artistele mele favorite. Are un stil aparte de a se afirma, melodiile ei sunt speciale, eu una le ador. Are voce, canta minunat live si arata bine adoptand orice stil si-ar dori.Este o artista versatila, care mereu are schimbari de imagine cat si in muzica. happy

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu

| Crucified a răspuns:

Beţiva dracu. Se crede specială şi interesantă dacă bea până se pişă pe ea.

| Sociopat a răspuns:

Rihanna e artist?

| ILoveMusic25 a răspuns:

Pai...sincer imi place cum canta...si cam atat

| LauraSpunePeFata a răspuns:

Da imi place foarte mult de ea.
Are voce si nu ii e teama sa cante live..cum fac majoritatea!

| SweetAngel2014 a răspuns:

Mie nu prea imi place de ea..Adica, imi place o singura melodie si aia e : Russian Roulette... pur si simplu consider ca are voce, bineinteles, dar nu imi plac melodiile ei.E vorba de ritm, versuri nu stiu..Intelegi tu

| Mwrrinella a răspuns:

Este talentata, are caracter si nu se da in spectacol.