| xDcreepy a întrebat:

Hei! Va place Naruto? Daca da, care e personajul vostru pozitiv preferat? Dar cel negativ? >:-

Răspuns Câştigător
| maria3111 a răspuns:

Pozitiv naruto
negativ orocimaru funda?big grinlaughing

11 răspunsuri:
| alexy a răspuns:

Personaj pozitiv...Naruto
Personaj negativ... Kabuto, fiindca invie chiar si morti pentru a castiga batalii

| xDcreepy explică:

Mie imi place de Naruto si de Sasuke, dar si de Sakura ( ma caracterizeaza) iar la cele negative il ador pe Orochimaru (se subintelege dupa poa de la avatar). Adevarul e ca toti sunt misto.

| Neah a răspuns:

Personajul pozitiv e: Temari si Itachi (e bun)
cel negativ e: Orochimaru si Sasuke cand devine mare big grin

| hSh3ad a răspuns:

Pozitiv este sasuke
Negativ e zabuza

| Razna a răspuns:

Nu-mi place serialul naruto in special.
Doar de Sasuke laughing

| phineass a răspuns:

Pai... pozitiv ar fi kakashi
big grin pentru ca mereu are o solutie... iar negativ nu stiu poate itachi pentru ca imi place povesetea lui cu sasukebig grinpapakiss

| costelus907 a răspuns:

Sasuke si nu ii mai tin minte numele are:butoiul ala cu nisip in spate vine din satul nisipului si cand este ranit prea mult monstrul din el iese la suprafata o si are ochiul ala putin negru am zis ca controleaza nisipul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pozitiv:Sasuke negativ:Gara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da naruto shippuden pai pozitiv Naruto cred big grin si negativ Madara Uciha big grin

| LordJohn a răspuns:

Imi place naruto shippuden:Sasuke si Shikamaru(Shikacamaru ma caracterizeaza:lenes si destept)

| DanteH2SO4 a răspuns:

Naruto