| Minty a întrebat:

Va place melodia celor de la Hotel FM? cu care au castigat >eurovisionul? Mie mi s-au parut slabute melodiile de anul asta. Voi ce credeti?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

E un nou stil! nu prea cred ca avem sanse la podium dar nu este o melodie nici rea nici buna! :probabil ca o sa ne clasam pe la jumatate!

| JsBeibDOLL a răspuns:

Nu, nu imi place.Adica, atunci cand am ascultat ma gandeam ca mergem la eurovision, zici ca suntem Merisor.Adica nu o sa ne clasam asa de sus, stai linistita.Si da melodiile cam slabute, de majoritatea artistilor nu am auzithappy

| mdany a răspuns:

Deci ce sa zic. NASPA. Hai mai lasa-ma cu Hotel Fm. Nici nu am auzit de ei si piesa cu care vor concura la Eurovizion...Hm...nasparlita. Mai bine puteau sa o puna pe Alexandra Stan, sau Inna. Ceva nu? Oricum Eurovizionul acesta nu va fi al nostru. Pa

| dedddddd a răspuns:

Well... nu e foarte magnifica, dar nici rea, totusi indiferent cu ce am merge tot nu castigam, nu avem destui bani ca sa facem Eurovisionul oh go on. Ca de obicei o sa castige o tara cu multi bani si cu mai multe posibilitati.

| GossipGirl_2226 a răspuns:

Hello!
Si mie mi s-au parut slabute melodiile de anul asta.Nu neaparat urate, dar nu au iesit in evidenta cu nimic, toate au fost banale.Cat despre melodia celor de la Hotel FM, e destul de buna, dar la fel nu iese cu nimic in evidenta fata de celelalte melodii. Daca ar fi fost sa votez, nu as fi stiut ce melodie sa aleg.Sa zicem ca a fost mai "rasarita" melodia aceea "Open your eyes". Sincer nici nu stiu de ce Romania mai concureaza la concursul asta...in afara de Paula si Ovi, Luminita Anghel si Mihai Trastariu, restul romanilor care au participat la Eurovision nu au avut nimic special si chiar daca am concura cu cea mai tare melodie din lume, cred ca tot nimeni nu ne-ar vota.Toti au ceva cu romanii of of... faza e ca nici noi nu stim sa facem ceva atat de special incat sa ii uimeasca pe toti acolo.De exemplu, in 2008, cand am fi putut castiga cu Biondo, ne-a lovit patriotismul si am trimis-o pe Nico, care desi are voce, nu a reusit sa iasa pe un loc bun.Sincer nu cred ca o sa castigam vreodata.Ar trebui sa nu mai participam cum a facut Italia.Pentru ca toate tarile alea vecine Ucraina, Rusia, Serbia, Belarus si care or mai fi se tot voteaza intre ele asa ca nu avem nicio sansa.

| princessOfcaraibe a răspuns:

Da ai dreptate! se putea si mai bine