| METALL2000 a întrebat:

Va place melodia: http://www.youtube.com/watch?v=a0yasafDTQU&feature=chann el&list=UL, dar va rog incercati sa nu jigniti. :D

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o ador chiar daca unii spun ca e manea sau porno. E o melodie foarte tare.

16 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Ca pui manele? cum sa te jignim...

| METALL2000 explică (pentru MalinaH):

Nu e manealaughing e muzica usoara dar asa pare la inceputtonguehee heelaughing

| METALL2000 explică (pentru MalinaH):

Ruby nu e manelistawinkinghappy

| CautNume a răspuns:

Nu si..."sa nu jigniti". Deci nu vrei sa sa-ti spunem adevarul?

| METALL2000 explică (pentru CautNume):

Ba da dar sa evitati cuvintele urate, sa nu jigneasca de exemplu:nu imi place melodia, nu ascult genul asta de muzica. Sincer mai bine nu raspundeti in loc sa incepem cu certuri si jigniri la adresa melodiilor care intr-adevar nu mai sunt ca acellea de acum multa vreme. Vreau sa spun ca desi nu e o muzica de calitate mie imi place okei? Si daca vroi sa spui ca melodia e un rahat, jaf... etc. mai mi-ai spus-o.

| CautNume a răspuns (pentru METALL2000):

"Si daca vroi sa spui ca melodia e un rahat, jaf... etc. mai mi-ai spus-o. "Si care-i vina mea ca ne intrebi daca ne plac niste melodii care oricum suna la fel.Deci, daca sunt aproape la fel, de ce sa am o parere diferita?

| METALL2000 explică (pentru CautNume):

Auzi in primul rand nu ma mai imita ca vad ca la fiecare raspuns il dau sau intrebare ma imiti, in aldoilea rand draga mea nu am spus sa nu raspunzi sau sa dai un raspuns falss am spus sa nu jignesti si sa o spui intr-un mod civilizat, si sa iti mai spun ceva bine ca muzica pe care o ascult eu e un rahat, nu-mi poti spune tu ce sa ascult si ce nu asta imi place mie bun? Asa ca te roaga sufletul tau nu mai comenta aiure, si nu am mai vazut un copil de varta ta sa asculte muzica care asculti tu rar se intalnesc cei din generatia ta sa asculte asa ceva... nu spun ca nu ai voie sa iti placa muzica de genu, si care e problema ta? straight face

| SkizoMetal a răspuns (pentru METALL2000):

Şi prin "puţini", sper că realizezi că ai scris cea mai mare tâmpenie posibilă. Mă amuză cum te zbaţi ca o gâză pe moarte când îţi insultă cineva genul muzical pe care îl asculţi.

| RockNbeer a răspuns:

Nu..nu imi place, debia am mancat si prefer sa tin o vreme mancarea in stomac.

| GGG562852 a răspuns:

"Nu e manea"
E rock/pop/hip-hop pe ritmuri orientale si nu ma prind eu.
E o chestie manelisto-porno.winking

| METALL2000 explică (pentru GGG562852):

Treaba ta crezi ce vrei orice ai spune nu ma faci sa imi schimbi parerea.Mie una imi place meldia, uni avem gusturi diferitehappy

| GGG562852 a răspuns (pentru METALL2000):

Am raspuns la intrebarea pe care ai pus-o, nu isneamna ca nu iti respect parerea, pe care nu ti-ai spus-o in intrebare. Deci nu aveam de unde sa ghiceschappy
PS: e uniiwinking

| SkizoMetal a răspuns:

Am încercat să nu jignesc, dar n-am putut. Ce-i jegăraia asta?!

| TeQuIiLa a răspuns:

Vai de capul vostru mai bine surd decat sa ascult muzica de asta straight face

| HelloHereFrumusicaa a răspuns:

Imi palce! De ce sa jignim?

| METALL2000 explică (pentru HelloHereFrumusicaa):

Pai pentru ca uni cand pun intrebare, de o melodie spune de exemplu ca sunt rahaturi si ca am pus o intrebare penibilastraight face