| Millyemy a întrebat:

Va place muzica plec pe marte?

Răspuns Câştigător
| MangoGirl a răspuns:

Da e super numai ca nu e ''muzica'' happy e melodie sau cantec.da...smiley e cantaretul meu favorit de cand eram mica

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Underground_8492 a răspuns:

Daca il tai pe Smiley si las doar strofa lu' Cheloo imi place

| pitikaaa a răspuns:

Plec de tot departe de tot de tot ce am avut dar am pierdut...Plec departe plec pe Marte si acolo poate poate poate.Imi place foarte mult melodia asta. O ascult mereu cand sunt trista si imi doresc sa nu ma fi nascut.sad

| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Da imi place mult?

| Reinkaos a răspuns:

Mizica imi place, dar pe tine te-as trimite pe marte big grin

| maryyyaaa a răspuns:

Da, e misto

| cristiana_4483 a răspuns:

Dap smiley e tare.

| April27 a răspuns:

Da e foarte misto e superba o ador

| Kitteny a răspuns:

Sincera, mie imi place muzica nu muzica...

| Gigiku a răspuns:

Da, o MELODIE foarte frumoasa. Smiley chiar pune pasiune in ce face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E misto. Dupa parerea mea, reprezinta o singuratate, tristete si lucruri de genul asta. Apropo e cantec.

| 3NGL3ZUL a răspuns:

Da nu e rea si smiley a jucat metin2 si e in top 100 ma rog e super melodia!