| PlAC a întrebat:

Cui ii place Smiley si Cheloo - Plec pe Marte?
nota ten10

Răspuns Câştigător
| Bianca_4346 a răspuns:

Eulove strucko adorlaughingMergem toti pe marte?smug laughing

9 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Mieeeeeeee
Marfa piesawinking

| Razvan a răspuns:

Daca n-ar fi partea lui Cheloo piesa n-ar avea nici pe jumatate succesul din prezenthee hee

| robyroby a răspuns:

Si mie imi place.

Raluca, comanda te rog o racheta, sa mergem pe Marteee; x.

| Яùxsi a răspuns:

Mie love struck adorr melodia asta love struck

| adinescu a răspuns:

Mie imi place ca plangaciosu ala de smiley e cu durere in suflet iar cheloo cu durere in p.pacat ca s-a bagat in asa ceva cheloo dar cica nevoastasa l a puslaughing

| smileysmiley a răspuns:

Imi place :X

| Yarinn a răspuns:

Eu sunt deja pe Marte! Cine mi se alatura?
E geniala! big grin

| patratzel a răspuns:

Miebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place ma p*s pe ea de piesa pacat pentru chello. smiley nu trebuie sa se apuce de rap...my opinion si ma doare undeva daca imi dati stupid