| AndreeutzaDragutzica a întrebat:

Va place noua melodie cantata de RUBY?

14 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu, nu ascult gunoaie.Si eu am niste colege care cantau acea manea.Bine, cantau e mult spus...

| AikkoxD a răspuns:

Melodie? Aia numeşti tu melodie?

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Mie imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meh,corpul conteaza.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După nume, presupun că e o altă panaramă lipsită de talent a industriei muzicale româneşti. N-am auzit până acum de ea, şi nici de vreo melodie behăită de ea.

| fadnox a răspuns:

WTF -aia nu e muzica

| LanaSpectrum a răspuns:

Aia tampita rau? (Ar trebui sa le vezi pe colegele mele, ce dans schizofrenic au in sange cand asculta piesa!). Nuu!

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru LanaSpectrum):

rolling on the floor dans schizofrenic, asta a fost tarerolling on the floor

| Høst a răspuns:

Prefer să ascult două cuțite frecându-se între ele.

| AndreeutzaDragutzica explică (pentru Høst):

rolling on the floor ma bucur ca nu sunt singura care nu ii place