| mutuu23 a întrebat:

Va place Tokio Hotel mie da

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

E o trupa interesanta. Nu sunt preferatii mei, nu sunt fan. Au totusi melodii frumoase.

15 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Daca raspund voi fi banat de pe TPU...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie imi place.

| fluturas a răspuns:

Si miebatting eyelashes

| dulcik a răspuns:

Sincer nu prea

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Unele melodii sunt chiar reusite...big grin
da` nu ma omor dupa ei;]]

| Mitsuri10 a răspuns:

Mie imi plac.Si sunt fan.Canta destul de bine. Sper ca te-am ajutatwinking.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Tokio Hotel? sincer sa fiu.nu-mi place de Bill ala ce par are in cap parca zici ca s`a corentat si unele melodii is reusitehappy.

| woody_9489 a răspuns:

Nu prea.
desi imi place Schrei xD

| Alina a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| Alexyka a răspuns:

Ahabig grin

| unione a răspuns:

Esti tare prostanac Mutule23

| unione a răspuns:

Pentru ca am vazut nivelul de inteligenta al intrebarilor tale.mai jos ''dulcik'' a raspuns ''sincer, nu prea'' si a primit ''stupid'' de la tine. Sa stii ca nu ne sperie voturile astea pe care le dai celor ce nu au aceeasi opinie ca a ta

| dailydaisy07 a răspuns:

Am ascultat cateva melodii si cred ca e tare!

| mumus a răspuns:

Buna. am de vanzare un tricou TH original perioada 2005-2006, nou nout. pentru cine e interesat id: mumus91