| dragutza a întrebat:

Cui ii place tokio hotel?

9 răspunsuri:
| dragutza explică:

Mda cred ca v-ati dat seama ca si mie imi place:X din intrebarea pe care am pus-olaughing

| aLixx a răspuns:

Miehee hee

| Shift a răspuns:

Si mie.

| Shift a răspuns:

Mhn24, esti sigur ca nu ai confundat muzica cu mugetul vacilor?hee hee
P.S.:Scuzati-ma ca am comentat, dar nu m-am putut abtine.

| Shift a răspuns:

Bine, dar ai ascultat melodiile celor de la Tokio Hotel? Eu iti recomand World Behind my Wall.:] Oricum, fiecare cu ce-i place, nu? Consider ca, daca tie nu iti place un lucru, nu ai dreptul sa incepi sa-l jignesti. Pe mine, prin faptul ca ai zis ca ei nu fac muzica adevarata, m-ai jignit. :]
En fin...nu am de gand sa-mi bat capul cu tine. :]
Succes! :]

| valy31 a răspuns:

Mi-a placut de ei la nebunie atunci cand aparusera. Dar de vreun 1 an n-am mai auzit nimic despre ei. Si asa mi-a trecut si febra TH. Bill era my favourite.

| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Mie imi place Tokio Hotel!

| Miroox a răspuns:

Aiki sunt:Xii adoooooor:X

Răspuns utilizator avertizat