| dienutza21 a întrebat:

Ce va place cel mai mult la Tokio Hotel?
Argumentati.

Răspuns Câştigător
| Diiiia a răspuns:

Imi place de baieti si imi place cum canta ...Imi plac baietii pentru ca sunt super draguti mai ales Bill:X:Xasa si imi place cum canda pentru ca au voce si imi plac si melodile... Funda?

2 răspunsuri:
| rebecca_9651 a răspuns:

Ca sunt originali! ca fac muzica buna si ca arata binelaughing)

| Natally_3464 a răspuns:

Imi place la trupa Tokio Hotel in primul rand ca nici unul dintre baieti nu sunt falsi ca Bieber.Desigur ca au muzica buna si un solist super dragut.love struck