| adinescu a întrebat:

Va placut nol album a ui Bitza "Goana dupa fericire"?

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dabig grin Ffrumoasa melodiahappy

| Razvan a răspuns:

E exact cum ma asteptamhee hee

| Flav a răspuns:

Imi plac 2-3 melodii, dar precum ma asteptam e un album comercial, c-un ritm fortat si versuri care nu-ti pompeaza de ajuns mesajul cuvintelor. Nu se mai auzise de el si trebuia sa iasa cu ceva.
Ce sa ma mai mire, Bitza colaborare cu Holograf, Cheloo cu Smiley, maine-poimaine trebuie sa apara si Ombladon de brat cu Fuego.

| hiphopbeatz a răspuns:

De abia ce l-am cumparat, soundz awesome.

pace!

| vampirika a răspuns:

Da. Tsie?:s

| google_6002 a răspuns:

N-as fi vrut sa plec -imi pare cea mai buna piesa de-acolo.si aia cu B-real e bunawinking

| udarb a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MTJOlp8Al1w acesta piesa este marfaaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... dar ma asteptam la altceva sadsad. Dar este bine si asawinking.

| georgi1897 a răspuns:

Da. un alt album de exceptie :].