| XatomisX a întrebat:

Vii se intampla ca parintii vostrii sa nu fie de acord ca ascultati rock?

27 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu, de fapt, cred ca tot neamu' meu asculta rock thinking

| Furculingură a răspuns:

Din fericire, părinţii mei sunt rockeri.

| Nucreeed a răspuns:

Chiar daca n'ar fi de acord...tot n'ar avea ce sa'mi faca.Dar nu'mi zic nimic, orice as asculta.Mereu m'au lasat sa fac ce vreau.=\

| Thunderstruck a răspuns:

Nu.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu.Uneori imi spun ca ascult "prostii", dar nu-i deranjeaza cu nimic.
De ce? Te tortureaza parintii?

| XatomisX explică (pentru DarkOrbitMoon):

Nu dar am prieteni care sunt chinuiti de parinti eu nu am nicio problema si am si parul lung si mamai ii place deci am parinti ok si ei nu asculta rock

| Duucu a răspuns:

Tatăl meu... uneori.Dar îi pun Queen și se liniștește.
Mama e împotrivă.

| KristalPop a răspuns:

Mereu... Mai ales cu părul lung.
Mama mă ureşte pentru ceea ce sunt.

| dracu14 a răspuns:

Nu,absolut deloc, alor mei nu le place cand ascult rap...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama cand aude rock se excita, vine si imi da volumul boxelor la maxim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La rock sau metal nu prea. La rap e problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ascult cateodata rock, si cand ma intreaba mama ce ascult, ii dau si ei, se uita ciudat la mine si incepe sa rada, nu o intereseaza ce muzica ascult. Tata mai asculta Black Sabbath, Alice Cooper si ce mai era pe vremea aia thinking

| fadnox a răspuns:

Putin

| Scarbo a răspuns:

Nici macar nu stiu ce ascult si totusi cateodata ascult de fata cu ei, dar cred ca nu-i intereseaza ce fel de muzica ascult.

| svartirhimnar a răspuns:

Neh. Maică-mea n-are nimic cu asta.
Mă lasă să ascult liniştită orice vreau. Chiar dacă nu-i place genul ăsta de muzică.
Bunicii au. îmi spun că asta-i muzică pentru psihopaţi.

| FearOfTheDark a răspuns:

Da.Au conceptii cam invechite.

| Dragosdoar a răspuns:

Da. Cateodata

| Dumniezău a răspuns:

Cateodata...Taicamiu ma mai freaca la cap.

| Neberius13 a răspuns:

Nu tocmai, doar seara/noaptea/dimineata mai zbiara ''DA MAI INCET MUZICA AIA'' dar atat

| Dragonfly6 a răspuns:

Doar mama. Tata e rocker.

| Lina1993 a răspuns:

Nu,deloc. Ai mei au fost cei care m-au obisnuit cu rock-ul. Chiar daca lor le plac trupele mai old school, savureaza si metal-ul mai "greu"din ultimii ani. Mama se relaxeaza cand vine de la serviciu punand Rock.fm,iar tata este fain inrait Rammstein.
Am niste parinti super deschisi la minte, m-au lasat sa fac intotdeauna ce am vrut. Sunt genul de parinti cu care pot sa beau cot la cot prin baruri si care atunci cand trec prin Vama, se opresc La Pirati

| nowar a răspuns:

Parintii nu au nicio problema, poate cei din jur oh go on Oricum am un 'look' normal si chiar daca o sa imi schimb stilul vestimentar nu cred ca vor avea o problema atata timp cat nu am pierce-uri sau tatuaje in rest e alegerea mea, tine de propria personalitate a fiecaruia. Desi te gandesti ca daca parintii nu iti accepta gusturile esti putin descurajat.

| maxb a răspuns:

La mine nu au nimic de zis.Nu le pasa ce gen de muzica ascult

| 0Andrew0 a răspuns:

Nu.

| MauriceCorelli a răspuns:

Nu, cateodata mai asculta si ei. Asta ar trebui sa fie ultima problema pe lista ta. Si daca ai tai nu-s de acord cu ce asculti/porti/faci/cu cine umbli, unde e relevanta?

| ICHBalexnunu a răspuns:

Nu nici nu stiuca ascult muzicalaughing))€

| jeanstefan a răspuns:

Da, cum spunea mai jos un membru, au conceptii invechite.