| anonim_4396 a întrebat:

Cand vine miley cyrus in romania si unde?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In bucuresti a venit:happy

69 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu cred ca vinewinkingImi e teama ca ea nici nu stie ca exista Romania laughing

| cioko19 a răspuns:

Vaaaaaaai. miley asta ne da batai de cap...
rolling eyes

| cornel a răspuns:

Pe fiecare zi se pune cate o intrebare referitoare la miley cyrus. rolling eyes

| LoveYouR a răspuns:

Miley cyrus nu vn in romania mhey desteptilor m-am uitat eu p siteul ei si are concerte doar in londra si la nu stiutu unde... da nu vine in romania!

| al3xa_6696 a răspuns:

Pai da...se putea? credeam k trece o zi fara sa fie o intrebare despre miley dar vad ca m`am inselat oh go on

| Georgiana95 a răspuns:

Eu am auzit ca s-ar putea sa vina in toamna asta, la Bucurestibig grinwinking

| iceman a răspuns:

Cine naiba e si fatuca asta?
Am vazut n intrebari despre ea.

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Sunt eu, cea care a scris intrebarea. eu am intrebat ceva daca nu va place nu raspundeti si gata dar nu imi scrieti altceva. ok?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vineeeeeee! si mai lasa-ne! de ce esti atat de rea cu noi? crying crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt eu cea care a scris intrebarea.eu am intrebat ceva daca nu va place intrebarea nu raspundeti si gata dar nu imi dati un alt raspuns. ok?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am auzit ca o sa tina concertul la bucuresti in aceasta toamna...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu vine Miley in Romania...merge Romania la Miley big grin laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi eu a fost la londra la concertul ei si a fost super! cum a mai scris si altii ea are concerte doar in orasele mari si in tarile mai...nu vreau sa jignesc! oricum daca vine o sa avem 100 de reguli ca si la madona cu nu aparate nu telefoane q camera etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt cea care a scris intrebarea. daca madonna a putut veni de ce sa nu poata si miley.madonna e oricum mai importanta ca miley.(dar nu si mai tare)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aolleoo vai ce vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In parcul izvor dar nc ea nu stie cand!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt cel mai mare fan al ei si o iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta nu stiutongue asta vroiam sa intreb si eu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate sa vina eu mi-as dori ttttttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mmmmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuullllllllllllllllllllttttttttttttttttttttttttttt@

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebuii sa vina si in Romania doar este ce-a mai tare din parcare este mai tare decat si SELENA GOMZ

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

HEY MILEY pliz go to Romania!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca o sa vina......si romania din cate stiu este pe harta.....mumoaso

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

eu cred ca nici nu stie ca existam ce as vrea sa vina farte mult si toate lucruile daca ar merge bine Ylove you miley chircus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da miley vine in Romania pentru ca vine in toata europa si cum noi ne aflam in europa vine si ea DDDDDDD

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley Cyrus a auzit de Romania.Pentru ca a auzit de dracula.

Pentru mai multe intrebari despre ea la ID yahoo:gamernorbi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa fie tare daca va veni milei in romania cu drag ana maria di buc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

11 martie in bucuresti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca vine joia viitoare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Desigur.Nici eu nu stiu pe ce sait sa ma bag sa aflu adresa ei tu sti?