| FataFaraSentimente a întrebat:

Voi ce alegeti? Pop sau rock? Eu una aleg pop =] voi?

12 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Rock

| Wut a răspuns:

Rock. tongue

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Rock \m/

| LittleMønster a răspuns:

Rock.

| Aneurysm a răspuns:

Rock, ce pla mea?

| SuciuFlo a răspuns:

Problema este ca exista si pop-rock... dapi eu aleg rock...fiecare cu cei placehappy

| Andraaaaaa14 a răspuns:

Rock.

| Adda66 a răspuns:

Pop. Nu-mi place rock. big grin

| Vlady_7622 a răspuns:

Greu de ales.Imi plac ambele, acum depinde la ce fel de rock te referi.Nu ascult hard rock in gen Metellica sau AC/DC, ascult Queen, Bon Jovi, Scorpions.

| Anakin001 a răspuns:

De fapt, exista in ordinea zgomotului pop, pop-rock, powerpop, pop-punk, punk-rock, alternative rock, hard rock iar apoi se trece spre metal (sa nu mai zic de rock-ul gothic, indie etc). E greu de ales. Ma abtin happy