| TrIIbaLL a întrebat:

Dintre Dumnezeu si sa... pe cine alegeti(eu aleg pe Dumnezeu) Voi?

Răspuns Câştigător
| Kristtine a răspuns:

Dany, mai bine pune tu mâna pe o carte. Că te bate gramatica. Şi Anonym, eu l-aş alege pe Dumnezeu desigur pentru că el este creatorul tuturor fiinţelor.

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Stupida intrebare...

| scump3tea a răspuns:

Dumnezeu si normal...wtf

| alexshobyx a răspuns:

@dany93..."asi"? Si iti permiti sa-i faci morala lui Anonym...

| kattya96 a răspuns:

Tu ai scris exact pe dos. Ai scris Dumnezeu cu d mic. Si sa... care tb cu "s" l-ai scris cu S. Eu nu cred ca exista cineva care l-ar alege pe sa... daca nu ar fi o persoana egoista si lacoma. Care si-ar dori mai mult decat ar avea. Insa persoanele de genu sa caiesc in ceasul al 12-lea si Dumnezeu cum e bun ii iarta. Deci pana la urma, toti la final il aleg pe DUMNEZEU! happy

| dani9354 a răspuns:

Ce intrebare pusa?, nu ai ce face si te-ai gandit sa scrii pe TPU? ciudati mai sunteti, observ ca la tine Dumnezeu se scrie cu d in loc de D. Eu in locul tau asi pune mana pe o carte, decat sa scriu prostii pe aici!

| Skylar a răspuns:

Sacine? Satan,diavolul, lordul intunericului, ti-e frica de cuvinte?
Niciunul

| maftei a răspuns:

Ce intrebare normal ca duumnezeu doar nu ai sa alegi pe satana nu?

| SkittlesS a răspuns:

Dumnezeu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu aleg tot pe Dumnezeu fiindca El a crezt omul si tot ce se vede. Funda te rog?

| andrada a răspuns:

Normal ca pe Dumnezeu

| TupacAlive a răspuns:

Ai scris Dumnezeu cu "D" mic si Satana ( Diavolu, Dracu etc) cu "S" mare? Si mai si spui ca il alegi pe Dumnezeu.

| StefanCelMareIubeaFemeileDES a răspuns:

Ce intrebare e asta ma? Nici macar nu exista Dumnezeu sau Satan(nu Satana ca e baiatbig grin)

| HaoS123 a răspuns:

Dumnezeu normal cei asa greu?