| Licurici_7465 a întrebat:

Voi ce melodii mai setati ca ton de apel pe telefon? Vreo idee? Ceva care sa sune bine cand incepe...
eu sunt in pana de idei momentan.sad

9 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Eu am acum refrenul de la Edward Maya-This is my life happy

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sash! - Adelante

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Pai acum trebuia sa precizezi si ce gen vrei. Eu am melodia asta : Otep - Serv Asat http://www.youtube.com/watch?v=TqFvUSPyW8w

| emy a răspuns:

Mie imi place foarte mult si chiar am pe telefon melodia lui Deana Carter - once upon a december. E un vals vienez minunat, pe care in mod sigur il stii, daca urmaresti emisiunea "Dansez pentru tine". Mai este si o alta varianta a melodiei cantata de Anastacia, aproape la fel cu cea a Deanei cartner. Dar, mie, una, imi place mai mult cea a Deanei Cartner.Si,in plus, mi se pare potrivita ca si ton de apel, daca zic bine. O seara placuta si o noapte cat mai linistita!

| Яùxsi a răspuns:

Momentan imi suna nane-mi`e dor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ed5iPu8sqiQ Asta! N-o sa ma satur niciodata de melodia asta:)). Ii atat de draguta, si incepe fain, potrivita pentru un ton de apel.

Imi plac foarte mult copii si de aia`mi place, poate tie nu, depinde de gusturi:Deu ti-am raspuns la intrebare.:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sway feat. Akon-silver&gold

| AlliceCarter a răspuns:

Lucas Grabeel ft Corbin Bleu - I don't dance
bestiala piesa

| cata_5027 a răspuns:

Lloyd Banks ft 50 cent eminem & nate dogg - Warrior Pt II
http://www.youtube.com/watch?v=oP0WYF9RePc&feature=related