| Stefanyax0 a întrebat:

Voi ce părere aveți despre Tudor Turcu ( câștigătorul X Factor de anul trecut ), vă place cum cântă?

http://www.youtube.com/watch?v=X36-EqI0_mw

5 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Clar are o voce extraordinară. Şi păcat că e cam forţat să cânte comerciale şi rahaturi. Păcat de vocea lui.

| RockNbeer a răspuns:

Poate ca daca nu ar mai canta poponareli d-astea, ar fi ceva de capu' lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spre deosebire de Leonte şi eu mai ştiu care bizari au câştigat concursuri de muzică la noi în ţară, omul ăsta chiar merita locul 1. Singura problemă a lui este că e obligat să fie sau să încerce să fie comercial. Asta-i strică toată cariera.

| Farewell a răspuns:

Are voce foarte bună, dar nu îl ajută melodiile pe care le cântă.

| ProudToBeDirectionerx3 a răspuns:

O voce genială, merita să câștige!