| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre castigatorul eurovisionului de anul acestaNorvegia - Alexander Rybak Fairytale? http://www.youtube.com/watch?v=w2rFV2qFoFs

10 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

E ok. Mi-a placut melodia, are o voce curata.

mariana
| mariana a răspuns:

Melodia este bine interpretata si cred ca a facut o impresie buna juriilor din tarile ce au votat pentru Eurovision, dar se cunoaste ca la aceasta competitie, nu intodeauna primeaza calitatea interpratarii ori frumusetea melodiei ci, sunt si alte criterii de natura politica mai ales. Asa se explica de ce Romania a luat un loc asa de slab cu toate ca, melodia noastra si interpreta Elena Gheorghe, au fost foarte bune, dupa parerea mea.
Tanarul Alexander are caliati vocale si interpretative, asa ca vom mai auzi de el si cu multe alte ocazii.

| Annitu a răspuns:

E graguţlove struck, dar nu îmi place cum cântă!sad

| Annitu a răspuns:

Ce haios e când scoate limba!laughingtonguelaughing

| Ben. a răspuns:

M-a impresionat mult. dc ar fi din nou la anul' l-as vota din nou.super.nnu ma mai satur ascultand! congratulation mr rybak!

| mIsTeR a răspuns:

Da canta misto:-p (chiar daca trebuia sa castige romania:-p)

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Imi place.

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Deci chiar nu-mi place melodia deloc...:-&...nici ritm...nimic bun...chiar eram curios sa aud melodia k no stiamoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Melodia este superba si mie chiar imi place. mi-as dori sa stiu mai multe despre el

| allyss a răspuns:

Este super dragut! :*:*:* il ador... si canta fainbig grin