| papatukjatlekjulk a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica romaneasca ce iese pe piata in ultimul timp?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Muzica romanesca? Am impresia ca sunt toti americani laughing Bre, nu mai scoate, unu' o melodie in limba noastra, toti s-au anglicizat.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prea comericiala, prea fumata, prea previzibila
Hai si un exemplu:http://www.youtube.com/watch?v=LN5WBXC5sTU

daniela
| daniela a răspuns:

Incearca sa intre in tendinte, uneori chiar reuseste

| AlexandraR a răspuns:

Rasuflata, spirt tras prin paine, contrafacuta.

| adydassler a răspuns:

In primul rand in romania (din pacate) nu se mai asculta numai manele, dar solisti de muzica romaneasca se dau mai mult dupa muzica in limba engleza. din punctu meu de vedere numai parazitii, bug mafia si alti care canta acest gen de muzica, mai canta in lb romana.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avem si noi talentele noastrewinking. Mie imi plac: guees who, bitza, tudor chirila, adrian despot, ombladon.

| nocomment a răspuns:

Varza! manele! muzica de doi bani rolling on the floor))))