| GirlAlexia a întrebat:

Voi credeti ca Michael Jackson? cu toata simceritatea

Răspuns Câştigător
| strengaritzza a răspuns:

Ca a fost un mare cantaret, dar din pacate l-au prostit banii. Pacat ca si-a sapat singur moartea. Toti artistii mari s-au dus din cauza droguriilor, in cazul lui michael din cauza operatiilor si a medicamentelor cu care se dopa. Nu poate nimeni sa ma contrazica pentru-ca asta este adevarul.

9 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Că ce?

| Vans a răspuns:

Că?

| Xtadelo a răspuns:

Nu am inteles nimic straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa zici ce credem de el? Este o legenda! Cel mai bun! Chiar daca este mort tot este mai bun decat ceilalti. ♥

| Indestructible a răspuns:

Cu toată "simceritatea", nu cred.

| laurence a răspuns:

The best...este o legenda

| GirlAlexia explică:

Ca exista eram pe fuga si nu am apucat sa citesc ce am scrishappy

| Cristianne a răspuns (pentru GirlAlexia):

Ce mă?! Logic că a existat.laughing

| GirlAlexia explică:

Ca exista inca. esti chiar prost Cristianne
?