| dada0799 a întrebat:

Este adevarat ca Selena Gomez ese insarcinata cu Justin Biber!

Fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Nu ma cum sa fie...totusi ei au o varsta foarte frageda pentru a avea un contact sexual sunt foarte tineri nici 18 ani nu au poate sunt impreuna dar nu au avut un contact sexual mai ales sa ramana insarcinata! Bafta! fundita?big grinbig grin

14 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Cum :O:O' Nu stiai?! O sa aiba o fetita(juma fata, juma biberon ) pe care o vor numi shakira si care va locui cu jenifer lopez si bunica lu andreea esca ' straight face.

| mdany a răspuns:

Alta intrebare ca asta am mai vazut-o.Nu e pregnata cu bibar.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Da,o sa nasca un copil jumatate om jumatate mop

| Whatthehell66 a răspuns:

Nu. JB este insarcinat cu Selena G.

| anonimatus a răspuns:

Pai nu stiu acum aud asta.dar e posibilhee hee ca i-am vazut intr-o revista si erau foarte,, apropiati" daca afli anunta-ma si pe mine mult norocwinking

| AikkoxD a răspuns:

Da e, şi o să nască un biberon.

| miky_9667 a răspuns:

laughinglaughinglaughing asta de unde ai auzit-o? nu e insarcinata! ce barfeeee laughing

| scumpika01 a răspuns:

Si de unde ar trebui sa stim noi asta?laughing)

| Umbra3 a răspuns:

Da e adevarat a lasat-o insarcinata in luna a 8laughingrolling on the floor

| TommyHilfiger a răspuns:

Tu chiar crezi asa ceva? Traim in secolul 21 exista prezervativ!

| planeta a răspuns:

Este insarcinata cu Biber sau de la Biber?big grin(rolf)Cum suna intrebarea normal?big grin

| A_2385 a răspuns:

Biber huh?rolling on the floor

| xItsiiDouaPuncte a răspuns:

Nu este pentru ca eu am citit azi de pe un site ca paparatzi au facut povestea asta

| Alinutzajusstin a răspuns:

Buna! ce barfe ce problema aveti voi cu ei daca vor problema lor e o lume libera si sut frumosi deci tineti-va gura aia si nu mai barfiti"