| Andreea0612 a întrebat:

Voi de ce il urati pe Justin Bieber? Ce v-a facut?
Ps: nu zic ca imi place sau nu, mie indiferent..nu-s fana dar nici nu il urasc pentru ca nu me-a facut nimic.Nu ascult melodiile lui ca nu imi plac.

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Cine a zis ca-l urasc? Nu merita nici macar atata atentie.

| Fantastic7 a răspuns:

Nu îl urăsc, pur şi simplu nu-mi place happy

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Pentru ca are fite de mare vedeta cand de fapt e o marioneta pentru cei ce fac bani cu caruta de pe spatele lui.

| a răspuns:

Inainte imi era indiferent, adica nu ii ascultam muzica.Acum este diferit:imi plac noile lui melodii, si versurile lor.
Sincer, nu imi place de el ca persoana, ci de el ca artist si atata tot.
Oamenii il urasc si il critica doar de a fi in rand cu lumea, dar nu e corect.Fiecare are dreptul la o opinie dar nici sa fii atat de invidios.
Hmm..aceasta este parerea mea.happy

| Andreea0612 explică (pentru ):

Ai foarte mare dreptate ca oameni il urasc si critica doar de teama sa nu fie "in rand cu lumea"... instinctul de turma laughing))

| claudia511 a răspuns:

Exista.