| anonim_4396 a întrebat:

Voua va place de Vulpita? Este cea mai cautata pe Youtube happy Pareri?

Răspuns Câştigător
| ancaval a răspuns:

Nu știam cine este. De curiozitate am căutat pe net și am văzut câte ceva.
E o fată chiar frumoasă, păcat că unele televiziuni o invită doar pentru a avea și ei un "subiect al zilei". Chiar nu e frumos din partea lor, și nici amuzant. Eu nu pot să râd.

| danbnz a răspuns (pentru ancaval):

Care unele televiziuni?
Apare doar la antena 1.

| ancaval a răspuns (pentru danbnz):

Probabil. Eu nu știu. Nu urmăresc emisiuni de astea. Mă uitam așa în mare, pe fugă. Și nici nu contează UNDE apare, urât urât din partea celor care o "promovează".

Și, de ce e țărancă isterică? De ce dai tu verdictul? Dacă nu cunoști omul, corect ar fi să te abți.

| danbnz a răspuns (pentru ancaval):

Daca nu te uiti de unde stii daca verdictul meu e gresit?
Daca nu stii despre ce e vorba de ce te bagi in seama aiurea?
Stai in banca ta!

| ancaval a răspuns (pentru danbnz):

Păi tu te-ai băgat în seamă cu mine. Hallo! Despre ce dracu vorbim? Ce nu-i clar?

Văd că ești fanul emisiunilor de... mă abțin!

Și dacă o persoană, ca Vulpița, care zâmbește mult, asta NU înseamnă că e țărancă isterică, poate e timidă, ușor de influențat, naivă. Doar că noi, românașii, suntem pe caterincă și crește inima în noi, când putem râde și jigni pe cineva.

RUȘINE BĂ! CACA!

| danbnz a răspuns (pentru ancaval):

Eu ti-am atras atentia asupra unui fapt, ca taranca aia nu apare decat la antena 1. Nu sunt fan, m-am uitat de cateva ori sa vad unde se poate ajunge cu absurdul in emisiunea aia, si am nimerit episodul cand pe taranca a lovit-o gelozia pe o dansatoare si a dat-o in istericale.
Ce parere am eu e treaba mea, nu o face pe lupul moralist cu mine ca nu ai destula scoala pentru asa ceva!
Bă să-i spui lui tac-tu!
Măi mucea, nu ai teme de facut? Clasa a 8-a e grea anul asta...

10 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

O ţărancă isterică!
Cea mai cautată pe Youtube?
Really?

| ancaval a răspuns:

Pentru danbnz,

Deși m-ai blocat, trebuie și chiar e corect să pot da replica la ce ai scris.

1. N-ai nici un drept să-mi atragi atenția TU.

2. Dacă te-ai uitat, sau nu, la antena 1, NU e treaba mea, deci nu-mi spune.

3. Părerea ta, e doar a ta, nu mă interesează. Stai liniștit.

4. Câtă școală am, sau nu, tu NU ai de unde să știi. Din nou vorbești fără să cunoști.

5. Tata, mama, sora, fratele, NU au ce căuta în discuția noastră. Și am pretenții de la tine, încă foarte mari.

6. "mucea", nu are legătură cu ce vorbeam noi. Mă ataci cu jigniri pentru că NU te poți apăra cu inteligența ta.

7. Clasa a 8-a, am terminat-o de mult timp, poate chiar înaintea ta.

Când NU suporți să ți se spună adevărul, jignești și blochezi oamenii. Bravo!

| Iulian2003 a răspuns (pentru ancaval):

Bravo i ai dat clasa felicitări?

| Endoryus a răspuns:

Inseamna ca sunt destui ca tine care o cauta pe Youtube de a devenit asa mare fenomen. Ce sa zic, o aiurita. Ea si taranu ala de "iubit" al ei.

| DonEduardo a răspuns:

E o prostituată. Ca să nu zic urât că nu mă lasăTPU