| 13DoXy13 a întrebat:

Copii, voua va place MATEMATICA?
Vreau niste pareri!

Răspuns Câştigător
| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Da e frumoasa daca o pricepi funda.nu uita de alianta noastra pufulet

18 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Am trecut de varsta copilariei, dar iti spun cu mana pe inima ca matematica mi-a placut dintotdeauna si-mi place si acum.

| NickiMinaj a răspuns:

Imi place doar algebra, ca la asta ma pricep... sad

| camy417 a răspuns:

O ador de fiecare data cand aud de ea parca mor, parca ma ia d_ _ _ _, imi vine sa injur de toti si de toate si imi doresc sa nu ma fi nascut(sau cel putin sa nu se fi nascut profa).nu-i asa ca e faina? tie cum ti se pare?

| Monicaツ a răspuns:

Nuuu...e asa de luuungahee hee

| elleme a răspuns:

Uneori... Dar nu mereu, depinde si de profesor.

| kajen4ever a răspuns:

Da.iubesc matematica! daca vrei un job bun, invata matematica.te ajuta mult in viata!

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Da e frumoasa daca o pricepi funda.nu uita de alianta

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Da e frumoasa dacao pricepi funda.nu uita de alianta

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Da e frumoasa daca o poti pricepi funda.nu uita de alianta noastra pufulet

| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Da e frumoasa daca te descurci. alianta nu uita

| TheLastDancer15 a răspuns:

Bineinteles! cum sa nu? o iubesc enorm! da! destul! poate. nu stiu. putin. ma mai gandesc : NU! deloc!

| Andrutsa13 a răspuns:

Da:X. E foarte interesanta daca incepi sa o studiezi. Incearcawinking

| Alexutza0802 a răspuns:

Doamnee ce e aia? matematica nu nu imi place. Probabil din cauza profului din generala care venea cu ziaru rebusu si cafeau scria ex pe tabla si in ultimu sfer de ora tot el le rezolva, acum am probleme si la liceu la matematica deci nu NU IMI PLACE!

| CokoStar a răspuns:

Nu mă descurc la matematică dar, culmea, în fiecare an merg la olimpiadă big grin

| RaR a răspuns:

Da,eu cel putin mor dupa ea.De unde atata o urasc ca draq

| FallenDemon a răspuns:

In generala am iubit matematica happy acum am ajuns la liceu si... no comment. Iti pot spune ca-i mult mai grea daca te ajuta happy

| 13DoXy13 explică:

Las-o mai moale...arabule

| Crisstina07 a răspuns:

Da adica mi se pare o materie foarte frumoasa si consider ca, pentru a o intelege trebuie sa te atraga.