| Alexandra_7699 a întrebat:

Voua va place Justin Bieber? dau fundite

17 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu imi place!

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Deci pur si simplu nu il sufar

sa-ti dau niste motive:;)

-are fite;
-face de ras rasa masculina;
-nu-mi place felul cum isi da bretonul de pe ochi;
-nu stie sa lege 2 cuvinte;

oricum...nu are cum sa ne placa de un tip pe care nici macar nu l-am vazut (in afara de TV sau pe net).

si pun pariu ca toate fanele lui sunt pana in 14 ani...:|

de exemplu eu am 13 ani... dar nu il suport...:|

si eu sunt un copil dar...

bai...copiilor vor chiar nu aveti ce sa faceti?
adica invatati si voi la romana sau la alta materie...

recunosc ca si mie imi plac vreo 4 melodii de ale lui(eenie meenie, love me, baby, overboard) dar nu sunt innebunita dupa el...nu il visez noaptea :)))

cand am vazut videoul asta am inceput sa bufnesc in ras. dar mi s-a facut mila de acea fata...:(
http://www.youtube.com/watch?v=dTCm8tdHkfI

dar fiecare cu gusturile sale...:)

bye! :-h

| 인스피릿 a răspuns:

Nu, mie una nu imi place. o, o Dar avand in vedere ca 80% din comunitatea TPU sunt fete pana in 15 ani, vei primi multe raspunsuri afirmative.

| Psihiatra a răspuns:

Nu prea... daca vrei, imi poti da nefolositor sau stupid straight face

Răspuns utilizator avertizat
| AlinaOneDirection a răspuns:

Nu stiu ce sa spun. Nici nu imi place nici nu imi displace. E undeva intre. Probabil o data o sa imi placa si mie de el dar momentan nu ma omor dupa el. Multe fete il vad super si nu stiu cum dar mie mi se para ca e un baiat ca tot ceilalt pe langa faptul ca are o voce frumoasa. Asta ii adevarat. Chiar daca nu sunt chiar asa de incantata cand ii aud numele trebuie sa recunosc are o voce frumoasa. La multe fete la care nu le place de el ( nu ca mie mi-ar placea ) spun ca nu are voce frumoasa doar prin faptul ca ele il urasc. Sper ca ti-a placut parerea mea si astept funditawinking

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Nu

| xAvrilx a răspuns:

Sincer nu imi placebig grin

| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Da. asteptam filmul.

| Alina_2047 a răspuns:

Imi place cum canta, nu imi place de el.

| Ciresikaaa a răspuns:

Nuu

| adytzu98 a răspuns:

Mie sincer nu imi place deloc de justin bieber. Fetele din clasa de la mine sunt inebunite toate dupa el. In plus ala e si gay si pedofil.parerea mea

| deUts a răspuns:

Il ador love struck.

canta ff fain.sh el ii ff mumos big grin

| angelutza3 a răspuns:

E dragut si canta bine pentru un pusti de 16 ani.Si canta super super bine canta parca e un inger nu? E super tare si e super dragut nu? Eu una spun ca e superrr minunat... fundita?>>>>...

| ione_6356 a răspuns:

Mie una imi place cum canta... dar nu imi plac toate melodiile lui. dar cel mai mult nu imi place sa vad persoane inebunite dupa el oh go on

| Helellie a răspuns:

Il ador!