| anonim_4396 a întrebat:

Voua va place Justin Bieber? De ce? (detaliati)

Răspuns Câştigător
| JenniferD a răspuns:

Eu i-as da banii aia sa se lase de cantat. ar trebui sa punem mana de la mana si sa strangem bani sa il convingem sa taca ca sa nu mai baleasca toate copchilele dupa el.

4 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Nu, e un troll.
Un parazit al muzicii.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Cu sinceritate îţi spun că îmi este absolut indiferent.
Aş minţi spunând că îmi place sau că îl consider antipatic.
Nu mă documentez cu privire la persoana lui, nu caut noutăţi despre el şi nici nu-i ascult melodiile.
Pa-pa.

| FearOfTheDark a răspuns:

"Imi place Justin Bieber pentru ca este cel mai minunat si mai talentat cantaret pe care l-am ascultat pana acum.Este un geniu, si as da 1000 de euro pentru a merge la un concert de-al lui.Este idolul meu si asa va fi mereu".
Asta mi-a scris una pe mess.
Mie personal nu imi place.E un macac.

| JenniferD a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Eu i-as da banii aia sa se lase de cantat. ar trebui sa punem mana de la mana si sa strangem bani sa il convingem sa taca ca sa nu mai baleasca toate copchilele dupa el.

| Simoniqdulciq a răspuns:

Mie una nu imi place, dar prietenelor mele le place fizicul acestuia laughingnu stiu ce gasesc in ell dar ma rog. happy;*