| Gaga4u a întrebat:

Voua va place Justin Bieber? De ce?

Răspuns Câştigător
| Lexy_8521 a răspuns:

Nu, nu imi place. Unele persone iubesc aceasta persoana deoarece a fost mass-mediatizat prea mult in ultimul timp.
Este doar o "moda " de moment la fel cum acum catziva ani era Hannah Mantana(Miley Cyerus -laughing ), Selena Gomez sau Jonas Brothers rolling eyes... Ii urasc pe toti pentru ca si-au facut fani printre cei mici datorita unor "desene animate" iar dupa se credeau mari V. I. P-uri printre ceilalti rolling eyes Plus ca muzica este un fel de arta prin care te exprimi si catre transmite sentimente... iar ce sentimente sa transmita chestia aia care debea a vazut si el cum arata lumea numita Justin Biber. time out

Imi cer scuze pentru fanii lui la care sigur nu le vor conveni ce am scris aici dar asta e fiecare trebuie sa isi spuna parerea.

Bye happy

| BuBu2006 a răspuns (pentru Lexy_8521):

In sfarsit cineva care crede ce cred eu!

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunt fană, nu este genul care să-mi placă extrem de mult!
Pa, pa.

| Ciprian a răspuns:

Mie nu prea imi place. Consider ca e cam fitos.

| 54ndy a răspuns:

Nu. Pur şi simplu.

| foreverANDaDAY a răspuns:

Nu. Deoarece nu e genul de muzica pe care eu il ascult.

| Akid a răspuns:

Da imi place din doua motive
arata destul de bine pentru varsta lui
si imi place cum canta!

| SimpleGirl05 a răspuns:

Nu.
nu imi place vocea lui
nici genu de muzica nu mi se potriveste

| AcidCuSange a răspuns:

Nu. E prea fitos.Ma enerveaza

| Kazumy a răspuns:

NU! Pt ca nu a invatat sa cante si e prea enervant(se da cel mai tare din parcare)

| Kazumy a răspuns:

Huuuuuuuuuuuuuu

| Gaga4u explică:

Ok,

1) Pe Ludacris eu nu-l stiam pana nu am vazut videoclipul "Baby" la MTV;

2) Eu il urasc! Fara suparare, dar i-ati vazut parul ala dat cu fixativ?!?

3) Toate raspunsurile au fost foarte bune si chiar nu stiu pe cine sa-l pun castigator...

| stefania_4959 a răspuns:

Nu prea, dar o ador pe GaGa si tu?

| DaDuSH a răspuns:

Mie nu-mi palce, se da prea mare si prea tare, se da prea... e... snob

| timewaster a răspuns:

NU.

1)ca-i gay.

2)are voce de femeie

3) ca face lumea in care traim sa para mai proasta decat este de
fapt.

4) ca face cantareti cunoscuti de rusine ( Ludacris, Usher).
etc.

PS: cand va atinge si el pubertatea nu-i va mai placea la nicio fata de el.

| RainboyDash a răspuns:

Pai nu imi place persoana lui~imi place doar cum canta~

| mishu112 a răspuns:

Nu, e gay straight face

| Flory_9244 a răspuns:

Mie nu-mi place deloc. pot spune ca imi este chiar antipaticlaughing... gay straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aquma sincer...nu e el de vina a vrut si el sa cante adica pot spune sa fie vedete da nici lui nu iar plika bine vorbele voastre si voi la randul vostru o sa doriti sa fiti ceva in viata aceasta dorinta se va implini si oamenii vor scrie lucruri urate despre tine si nici tie nu ti-ar conveni

asta`i parerea mea

j da imi place justin bieber si sa stiti ca nu face de ras pe nimeni

arata si foarte bine

si pana la ura vorba ca este gay o spune toata lumea despre noile vedete:X

| cssandreea a răspuns:

Cei drept, imi pacewinking; D,... e frumos.:X, iar parul :X