| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Va place Justin Bieber? Mie da, daca si voua da ce va place la el, daca nu ce nu va place. funda

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 女明DongRi a răspuns:

Eu sunt indiferenta daca`i ascult vreo melodie si nu sunt chiar mare fana. In rest imi placecum canta. Nu mi-a facut nimic, ca sa-l zic ca`l urasc!, cum fac altii. Da pare acum mai ingamfat, da` cred ca asa reactioneaza fiecare vedeta, cand vede ca este dorita si ca reprezinta ceva pentru fanii ei.happy

| pinkystyleツ a răspuns:

Glumesti?:O il ador. pai la el imi place cum canta cum se imbraca parul= tot.winking...tie?

| ionuutzuu a răspuns:

Imi place ca om, nu-mi place ca stil, melodiile sunt reusite cate unele suna mai rau probabil nu le scrie el in rest e ok, un copil cu atat succes si-a facut un viitor bun de urmat intr-o cariera muzicala.

| OreoCookie a răspuns:

Da imi place! E perfect nu arata deloc rau...Canta bine.Deci mai bine spus totul e perfect la el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut de el cand a aparut, dar pe parcus vazandu-l parca ii prea plin de el...nu stiu mi se pare pre inganfat si prea mare vedeta, daca nu il descoperea usher isi posta melodiile pe youtube.happycanta binisor

| DDVDS a răspuns:

Imi place pentru e frumos si are o voce dulce.