| alexiascumpi a întrebat:

Voua va place melodia "Apa" de Loredana feat. Cabron?

19 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Melodie?! Gunoiul acela se numeste melodie?!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cred ca e prima melodie ascultata de mine in ultima vreme de la Loredana.
nu sunt fana si nu ma dau in vant dupa ea..am indragit-o atunci cand a debutat si ceva mai tarziu, dar schimbarea ei radicala..nu imi place.e parerea mea si mi-o asum.
O seara frumoasa sa aihappy

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

La inceput imi placea, dar acum m-am plictisit de ea, cand o aud la televizor, sau radio mi se face rau, imediat schimb postul
!

| imiplacesexul a răspuns (pentru IoNyShimotukushichi):

Nu stiti care e muzica buna!

| IoNyShimotukushichi a răspuns (pentru imiplacesexul):

Da cum sa nu, hai taci e treaba noastra ce melodii ascultam..asa ca numai zi tot felul de prostii

| lilicalilicuta a răspuns (pentru IoNyShimotukushichi):

Chiar daca e fata care se baga in toate treburile, ea isi apara prietena acum.alexiascumpi a pus intrebare, iar tu:schimb postul cand o vad.iar imiplacesexul, nume oribil, si-a aparat prietena.nu te lua de ea. poata in ochii ei tu vorbesti prostii.nu-i spui unei fete, domnisoare sau doamne'' hai taci''.s-a inteles? :X

| KristalPop a răspuns:

Nu.

| dracu14 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care-i aia? Nu o stiu, dar banuiesc cam ce fel ar suna.

| laryssalove a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu ai auzit de melodia "apa"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru laryssalove):

Am auzit-o acum.Din păcate m-a făcut să vărs ce am mâncat azi-dimineaţă. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| robijam a răspuns:

Nu, rahat romanesc. Loredana isi strica vocea in tara, in loc sa gaseasca un loc de munca in afara.

| imiplacesexul a răspuns (pentru robijam):

De ce vorbesti urat?

| NuMaContrazice a răspuns:

Nu, Loredana are o voce foarte buna in comparatie cu alti cantareti romani (inna, alex velea,...) dar nu poate compune melodii bune pentru ca nu sunt ascultate, acum se cauta muzica de petrecere, deci nu prea imi place, dar are o voce foarte frumoasa.

| emag a răspuns:

Da, mie-mi place love struck

| andipd a răspuns:

Sincer a inceput sa ma plictiseasca. O aud toata ziua la, tv la radio, la scoala... Daca tie iti place nu am nimic impotriva happy

| laryssalove a răspuns:

Mie imi place o am si pe telefon