| Diana498 a întrebat:

Vreau acum sa-mi pun repede mai multa muzica pe telefon, am downladat-o si acum mi-am pus cadul de memorie in cititorul de carduri si cand dau paste la muzica scrie ceva de genu' : Cannot copy... the disk is write- protected. mi s-a mai intamplat da' nu mai stiu ce am facut si a mers... urgent!

3 răspunsuri:
| Diana498 explică:

Nici unul dintre voi nu a avut dreptate... mi-a mers dupa ce am scos cartele de memorie si am bagat-o la loc... tongue

| Marutza a răspuns:

Vezi ca "cititorul de carduri" are un butonas in lateral care atunci cand e dat in jos, se blocheaza cardul si nu mai poti sa pui nimic pe el si nici sa scoti nimic din el. Trebuie sa dai butonasul acela in sus happy.

| MickeyAndryyy a răspuns:

Ai virusi pe card! Trebvuie sa il bagi in PC dar vezi ca o sa-ti stearga tot ce ai pe card trebuie sa downlada-ezi un anti-virus dar iti trebuie cineva care se pricepe daca ai reusit sa o bagi inseamna ca ai resetat PC-ul astept fundita