| Candy_9842 a întrebat:

Am un mp3. si i l`am imprumutat fratelui meu. dar nu stiu ce a facut ( nici el nu stie )si mi la protejat cand vreau sa fac ceva ( sterg, pun, modific, etc ) scrie the disk is write-protected. ce sa fac? worried funda urgent

4 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa dar nu stiu de la ce dar tot singur s-a deblocat. nu cred ca i-a facut fratele tau vreo ceva

| DenisIonut01 a răspuns:

Uita-te pentru un întrerupător sau un buton pe o parte a player-ul MP3. S-ar putea avea un simbol de blocare / deblocare pe el, sau citiţi "HOLD". Acest parametru dezactivează în mod eficient player-ul astfel încât să nu se aprinde în buzunar atunci când nu doriţi să-l.

Mutaţi comuta la "unlocked" sau "NU HOLD" pentru a elimina poziţia de protecţie a scrie. Aceasta pozitie poate fi, de asemenea, etichetate "R / W" pentru "citire / scriere." Dacă nu aveţi nici un parametru, continuaţi la Pasul 3.

Consultaţi-vă cu documentaţia producătorului şi sprijin. Unii jucatori au opţiuni pentru a bloca în siguranţă acestora, astfel de date nu este transferata sau suprascrise fără permisiune.

Format MP3 player. Acest pas ar trebui să fie luate doar în ultimă instanţă, deoarece va şterge toate fişierele formularul player-ul MP3. Pentru a formata, selectaţi "Control Panel", "Instrumente de administrare" si "Disk Management". Selectaţi MP3 player-ul şi faceţi clic pe "Delete". Click-dreapta pe unitatea de gol si selectati "New Partition." Urmaţi instrucţiunile de pe ecran pentru a format.

Citeşte mai mult: Cum Pentru a elimina protecţia scrie de la un player MP3
| EHow.com http://www.ehow.com/how_4883255_remove-write-protection-mp-player.html # ixzz1SLTs8n7y

| cherrybomb a răspuns:

Cred ca ai virusii in el.big grin

| bog1 a răspuns:

Baga mp3-ul in compiuter descarca fisierele din mp3 si selecteazale pe toate cu clik dreapta si dupa dai iar clik dreapta si apesi pe properties si dupa clik pe read onli in gasesti jos
sa stii ca fratetu o facut-o intentionat bafta sper ca ti-am fost de ajutor