| Doctorfishadi a întrebat:

Vreau sa fac o trupa in Bucuresi daca vrea cineva sa se alature sa spuna! Nu trebuie experienta, as avea nevoie in principal de 1-2 chitaristi, tobe daca se poate si un "ajutor" de vocalist preferabil fata.Eu vin cu chitara si voce + compunerea pieselor. Daca nu o putem face pentru bani,macar in weekend de placere, eu zic ca nu moare nimeni.Doar sa placa muzica,chiar daca nu aveti talent sau nu stapaniti foarte bine instrumentul ii dam bice cum putem si cine stie! Hai la Rock si NU numai! Am in vedere abordarea pieselor de la phoenix si holograf pe care le pot duce eu vocal plus compozitii proprii viitoare ale noastre. Oricine poate deveni membruwinking,cel putin pana ne mai selectam, daca o sa fie si cazul.Sunt dispus sa o invat pe cea care doreste sa fie vocalista tehnica vocala atat cat pot si eu,asa ca trebuie numai un strop de voce, acolo cateva efecte in spatele meu daca poate si este ok happy.

3 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Deci pe scurt, vrei sa-ti faci o trupa si tot ce-ti lipseste e o trupa?

| Doctorfishadi explică (pentru mODIN):

Exact laughing te bagi?

| mODIN a răspuns (pentru Doctorfishadi):

Nu ma bag man