| deenimariee a întrebat:

Vreau sa imi fac o trupa, ar fi trei vocalisti si 3 dansatori. Eu voi fi vocalista impreuna cu o fata si un baiat iar trei baieti vor fi dansatori. Mie si fetei si baiatului ne dorim sa fim vocalisti pentru ca ne place sa cantam iar celor trei baieti le place sa danseze si nu stiu cum sa procedez adica avem 11 ani si avem voce dar stiti si voi cu parinti nu? Adica na greu sa ii convingi cu canto cursuri de dansuri si concursuri va rog dati-mi un sfat si repede!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"dati-mi un sfat si repede!"

sfat rapid: la prima serbare școlară demonstrați că sunteți valoroși (aplauze indelungate și puternice, urale) și sigur părinții vor ințelege cum stă treaba