| SellGomezzz a întrebat:

Vreau să îmi i-au chitară. Și nu știu de care clasică sau electrică?

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Stiu. Si eu cant la chitara. Desigur, sant o incepatoare totala in comparatie cu sora mea tongue Si eu am inceput la acustica, acum cand la electro-acustica si vreau sa trec in curand pe electica. Am incercat sa cant la bass, dar sunam ca o foca in dureri laughing

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ピンク a răspuns:

Clasica. Pe ea inveti bazele, dupa care poti sa treci la chitara electrica. Sora mea a inceput la chitara clasica, iar acum canta la Bass, dar inainte de asta a cantat si la electrica.

Răspuns utilizator avertizat
| ピンク a răspuns (pentru gorlan):

Stiu. Si eu cant la chitara. Desigur, sant o incepatoare totala in comparatie cu sora mea tongue Si eu am inceput la acustica, acum cand la electro-acustica si vreau sa trec in curand pe electica. Am incercat sa cant la bass, dar sunam ca o foca in dureri laughing

| RzV28 a răspuns:

Clasica vei invata mai repede.

| Adelina_Ramona_1994 a răspuns:

Clasica.

| Puscasu a răspuns:

Am o chitara electro-acustica si are si aparat incorporat pentru acordare.Am dat 550 lei pe ea si e noua noutza.Cu 500 lei o vand cu tot cu accesorii.Cat despre intrebarea ta depinde in ce imprejurimi o folosesti.

Răspuns utilizator avertizat
| IoannaCatti a răspuns:

Clasica. parerea mea happy