| IIIx333III a întrebat:

Vreau sa incerc sa cant pe niste melodii usoare, fara sa urc sau sa cobor vocea foarte mult. Nu conteaza daca sunt vechi sau noi, rapide sau lente. Astept cat mai multe propuneri, multumesc! happy. Am mai pus intrebarea asta o data si nu am primit nici un raspuns, va rog, chiar as aprecia. kiss

2 răspunsuri:
| DianaIstratii a răspuns:

Uite aici un cintec de Adela Popescu, pe mine aceste cintec m-a induioshat foarte tare, poate te va induiosa si pe tine, este un cintec mai trist, care se cinta foarte usor... Sper sa-ti placa! Succes la cintatwinking