| rrrbeto95 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de cantat la chitara acustica, si as vrea sa imi cumpar una de pe soundcreation.ro. Care chitara imi recomandati (nu mai mult de 400 lei)?

1 răspuns:
| Andronic_Alexander_1995 a răspuns:

Salutare rrrbeto95! Eu vand o chitara acustica noua, la care ofer husa + 4 pene + corzi de rezerva la pretul de 100 EURO ( adica 430 RON ) pretul este negociabil. Daca vrei la 400 RON este OK! daca te intereseaza contacteaza-ma la 0724 070 808 sau la ID: accg. flame Astept!