| Enigma331177 a întrebat:

Vreau sa ma lansez in industria muzicala, compun, scriu si cant doar ca nu pot face cantecele pe calculator ca nu am instrumente nici macar pe cd nu pot sa le pun, si stiu trebuie inregistrat intr-un studio si "sunt saraca". Este posibil ca cineva care se ocupa cu muzica sa "plateasca pentru mine" si sa le dau lor o parte din "salariul meu"? Stiu si "trebuie sa te duci la o emisiune sa te stie lumea" doar ca am avut niste probleme in liceu si cand am schimbat liceul mi-au facut alte probleme mai mari si nu am putut sa il termin, si lumea barfeste si "nu se baga nimeni sa te ajute fiindca ei se feresc de problemele tale" si incerc sa nu dau de alte probleme "pacaleli pe internet". Gen de muzica dance sau electronica, synthwave, drum & bass, trance, nici nu vreau sa fiu "copia Innei". Nici nu stiu pe nimeni, nici pe cine sa intreb, si nu vreau nici sa ma trezesc cu "a vazut cantecul pe internet si a facut unul la fel iar eu sunt tot aici de 2 ani ma rog de lume sa imi raspunda".

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Ai incercat sa cauti niste impresari?

| deennutzza a răspuns:

Da-mi te rog mai multe detalii despre tine.Te pot ajuta eu cu cv.Am sesizat faptul ca iti place Enigma si mie ft mult..Sandra si Mihai Cretu 2 oameni geniali.