| delete95 a întrebat:

Ce parere ai despre muzica "piratata" de pe internet si cu ce influenteaza aceasta industria muzicala? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiii a răspuns:

Buna!
Pai asta se intampla.cand un artist isi lanseaza un album si este publicat inainte cu cateva zile.
Mi se pare foarte urat!
Dupa ce stai si muncesti la un album luni/ani apoi sa vie un idiot si sa il publice inainte cu 2-3 zile.
Cunosc cazuri :Taylor Swift a muncit la un album iar el a fost publicat inainte cu 10 zile! Si a plans ..mda.

3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Pai ce sa cred?!
Cred ca internetul este facut sa fie liber si fara restrictii.Nu mai continui cu raspunsul ca sa nu fie sters de admini.

| Glumet a răspuns:

Pai cred ca asta este scopul internetului- de a-ti da acces la informatie.

| Miruffer a răspuns:

Nu-i un lucru frumos, dar ți se pare că vedetele mor de foame că le piratează unii muzica? Au și alte surse de profit.